לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ

Leos Media & Interactive Ltd

חברות שיווק ופרסום
514999648
שנת יסוד: 2008

פרופיל החברה


שם נוסף
קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב
אתר החברה
דואר אלקטרוני
office@leos.co.il
טלפון
04-8455445
פקס
077-4701293
כתובת
גוליאלמו מרקוני 25, חיפה
מיקוד
3295538
תחומי פעילות
משרדי פרסום, עיצוב גרפי, שלטי פרסום
שעות פעילות
א' - ה' 10:00-18:00
רשתות חברתיות
תגיות
קידום אתרים, בניית אתרים

אודות לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ


מה שהחל כסיפור הצלחה של שני חבר'ה צעירים עם חזון הפך במרוצת השנים למציאות של קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב. הקבוצה המובילה בישראל בתחומי הפרסום, השיווק, המיתוג והקידום בעולם הדיגיטל. הקבוצה מורכבת ממותגי על כגון לוגונט, אקטיבנט ורשת אתרי התוכן מקומונט. כל אלו מבטיחים דרך סלולה וישירה להצלחת עסקים באינטרנט, החברות והתאגידים בארץ ובעולם הנהנים משירותיה. כיום, הקבוצה מונה למעלה מ-40 עובדים העמלים יומם וליל על מנת לתת מענה בליווי אישי לכל לקוח ולקוח. משלב הרעיון ועד שלב הצלחת העסק.

חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ מספקת את מלוא פתרונות השיווק והפרסום באינטרנט; שירותים הכוללים סל שירותים מקיף, מקצועי ומרשים:

  • בניית אתרים – השיווק האינטרנטי שולט בעוגת הפרסום של המאה ה-21. בהתאם, כדי להשקיע בנוכחות הדיגיטלית שלכם, אנו נשקיע משאבים בבניית אתר אינטרנט עבור העסק שלכם. וזאת, תוך מענה מקצועי על הצרכים שלכם, שדרוג חווית המשתמש ועוד.
  • קידום אתרים – כוחם של מנועי החיפוש, כדוגמת Google, מניעים קדימה את עסקיהם של חברות רבות. בהתאם לקהל היעד והמתחרים העסקיים שלכם, המקדמים שלנו יבנו עבורכם אסטרטגיה שיווקית מקיפה.
  • עיצוב אתרים – החל מתהליך האפיון, ייעוץ ועד הכוונת הלקוח, מחלקת העיצוב של החברה תלווה אתכם שלב אחר שלב – עד ליצירת התוצאה הרצויה והאידאלית עבורכם.
  • קמפיינים פרסומיים – החל מפרסום ממומן באינטרנט, עיתונות, ועוד – אנו נבצע הערכת מצב נוכחית, נגדיר עבורכם את קהל היעד, נבנה תקציב פרסומי וכמובן – נפקח על הקמפיין כך שיגיעו התוצאות החיוביות ביותר.
  • כתיבה שיווקית – חשיבותה של המילה הכתובה היא משמעותית להצלחת תהליך הקידום והשיווק של אתרי האינטרנט. אנו מציעים תוכן איכותי, מקצועי ומקורי העומד בפרמטרים השונים של מנועי החיפוש. כמו כן, תוכן זה יציג את שירותיו של העסק כראוי בפני לקוחות פוטנציאליים.

כמו כן, אנו מציעים שירותי אחזקת אתרים, מיתוג עסקי, שיווק ברשתות החברתיות ועוד.

מנהלים


תומר לוינסקי מנכ״ל משותף
טל הופמן מנכ״ל משותף

גלרייה


סרטונים


צור קשר עם החברה