גבריאל שר ישראל בע"מ

GABRIEL SAR ISRAEL LTD

חברות בניה נדל"ן ותשתיות
515437481
שנת יסוד: 2016

פרופיל החברה


דואר אלקטרוני
gavrielsarisrael@gmail.com
טלפון
052-6741055
כתובת
שבי ציון 65 פרדס חנה-כרכור
תחומי פעילות
בתי מלון, ייזום נדל״ן, תחנות דלק
שעות פעילות
א'-ה' 08:00-18:00
רשתות חברתיות

אודות גבריאל שר ישראל בע"מ


גבריאל שר ישראל בע"מ עוסקת בגיוס משקיעים מישראל ומחוצה לה ובעלת ניסיון עשיר ביזמות, בניה ושיווק פרויקטים בתחום הנדל”ן, דיור מוגן, מלונאות, מתחמי בילוי ותיירות, תחנות דלק ועוד. חזונה של החברה הוא להמשיך לגדול ולהתפתח לצד ביסוס יזמות עסקית מצליחה. החברה מובילה כל פרויקט במקצועיות ובמצוינות משלב התכנון ועד לשלב המסירה. תקציב החברה לרכישת פרויקטים עומד על כחצי מיליארד דולר.

 מצוינות היא חלק מאיתנו

גבריאל שר ישראל בע"מ הוקמה על בסיס וערכי המצוינות והמקצועיות, בסיס ערכים אלו משמשים כעמודי התווך של החברה ומאפשר את רוח החברה הכוללת דינמיות, יזמות עסקית, נועזות, צמיחה ופיתוח עסקי.

מחלקות החברה

מחלקת נדל”ן מניב:

למחלקה ניסיון רב באיתור נכסים, השבחתם והפיכתם לנכסים מניבים, כגון: בתי מלון, מרכזי דיור מוגן, מרכזים מסחריים, תחנות דלק, מתחמי בילוי ותיירות.

מחלקת יזמות ופיתוח עסקי

המחלקה אחראית על איתור נכסים וקרקעות המיועדים לבניה רוויה ובניה צמודת קרקע, איתור נכסים הממקומים באזורים אסטרטגיים, איתור נכסים המיועדים או הניתנים להשבחה, איתור וקידום עסקאות “קומבינציה” עם בעלי קרקעות ועוד.

מחלקת התחדשות עירונית

המחלקה מתמחה באיתור וביצוע של פרויקטים מסוג ‘פינוי בינוי’ ותמ”א 38 ומעניקה ליווי צמוד לבעלי הנכסים, החל משלב התכנון דרך החתמת הדיירים, תכנון הפרויקט, הביצוע ועד מסירת הפרויקט ללקוחות והדיירים.

מחלקת קשרי משקיעים

החברה מעניקה ליווי צמוד ויחס אישי למשקיעיה מתחילת התהליך מרגע ההתקשרות דרך ניהולו ועד להעברת התשואה. בכדי להוביל מיזמים פורצי דרך ועמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל משקיע, דרוש חוסן פיננסי גבוה. לחברת גבריאל שר ישראל בע"מ יש את ההון העצמי ולא פחות מכך את ההון האנושי, המאפשר למיזמים פורצי דרך לרקום עור וגידים תוך שמירה על סטנדרטים של מצוינות.

הצטרפות כמשקיע

משקיעים המעוניינים להצטרף לנבחרת של מצוינות כנגד בטחונות מלאים על הכסף מוזמנים לצור קשר עם החברה עוד היום.

מנהלים


נתן בובליל מנכ"ל

גלרייה


צור קשר עם החברה