אתר איגוד החברות הפרטיות בישראל משמש כבית מקצועי ואינפורמטיבי הפונה לקהל העסקי הצרכני.

מדי חודש נצפים באתר מאות אלפי עמודים באתר האיגוד – אנו מעוניינים לשתף ולפרסם במגזין האתר מאמרים מקצועיים ומקוריים שנכתבו ע"י אנשי המקצוע והמומחים המובילים בתחומם בכל הקטגוריות ותחומי הפעילות המוצגים באתר.

אם הינכם מודעים לאירועים חדשותיים מעניינים בתחומי אקולוגיה וחקלאות, אנרגיה, הנדסה ואדריכלות, ייצור ותעשיה, בניה ותשתיות, טכנולוגיה, בריאות רפואה ופארמה, ביטוח ופיננסים ותחומי פעילות נוספים המוצגים באתר אתם מוזמנים לשלוח אלינו את הידיעה ואנו נפרסם אותה.  
בנוסף, אם הינכם לוקחים חלק או שאתם מודעים לפרויקט מעניין שאתם חושבים שכדאי שכולם יכירו אותם נשמח לשתף גם אותו במגזין שלנו. 

אנו מאמינים כי לכולנו אינטרס משותף לעידוד וקידום הידע המקצועי בארץ ועל מנת לעשות כן, אנו זקוקים לשיתוף פעולה מכל אנשי המקצוע המובילים בתחומם. אתם מוזמנים לקחת חלק למען קידום תחום פעילותכם ולשתף את קהל מבקרי האתר במאמרים מקצועיים ומעניינים בכל אחד מהקטגוריות המופיעות באתר.

נשמח מאד אם תשתפו עמנו פעולה.

פרסום מאמר או כתבה

במידה וברצונכם לשלוח מאמר לפרסום, אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו בצרוף פרטים מלאים ליצירת קשר.
אין לשלוח מאמר שלא אתם כתבתם ו/או שאינכם בעלי זכויות היוצרים בו.
את המאמר יש לשלוח בפורמט word.

שלחו לכתובת: office@ipca.org.il

ניתן לשלוח מאמרים בעברית ו/או אנגלית, ניתן לכלול תמונות כחלק מהמאמר.

*פרסום המאמר או הכתבה הינה ללא עלות*

1השולח מאשר בזאת לאיגוד החברות הפרטיות בישראל ו/או לאתר: www.ipca.org.il  ו/או לכל אתר אחר הקשור לאיגוד לפרסם ולעשות שימוש בטקסט הכתבה / מאמר ובכל מידע או קובץ שיצורפו אליה.
2 בשליחת המאמר השולח מצהיר הוא בעל זכויות היוצרים המלאות בתמונות ובטקסט המצורפים והנוגעים למאמר או הידיעה. וכי בכל מקרה של תביעה ו/או דרישה כנגד האיגוד בגין הפרת זכויות יוצרים / זכות מוסרית – הוא יישא באחריות המלאה וישפה / יפצה את האיגוד ו/או האתר כנדרש.
3 השולח מצהיר כי הרשאת הפרסום לכל התכנים שהעביר ו/או יעביר אלינו הנה ללא תמורה ואינה מוגבלת בזמן.
בכל שאלה הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון
 03-9191212 שלוחה 5

הצטרף אלינו!

סל שירותים מקיף

הטבות יחודיות

חזקים יחד

עמוד עסקי

חשיפה רחבה

יעוץ מקצועי