מערכת 'חברות אונליין' מאפשרת רישום חברה פרטית בערבון מוגבל (בע"מ) שהיא צורת ההתאגדות הנפוצה ביותר  אשר מתאימה לסוגי פעילות מגוונים כגון – חברות הזנק (סטרטאפים), חברות שיווק לסוגיהן, נדל"ן, קמעונאות, טכנולוגיה ועוד.

כל יזם, בעל עסק ואפילו חברות המעוניינים לפתוח חברה חדשה ולרשום אותה ברשם החברות במהירות, בקלות ובחסכון עצום בעלויות המשפטיות הכרוכות בתהליך זה.

רשם החברות עלול לסרב לרשום חברה בין היתר, אם שם החברה שנבחר קיים או דומה לשם חברה רשומה אחרת. באמצעות השימוש ב'מערכת אונליין' ניתן לבדוק באופן מיידי האם שם החברה שנבחר קיים כבר במרשם רשם החברות ובכך למזער את הסיכון  לדחיית הרישום בשל שם חברה קיים.

לאחר הכניסה למערכת 'חברות אונליין', יש למלא את הפרטים הנדרשים כשבסיום תהליך זה נציג 'חברות אונליין' ייצור קשר על מנת לתאם מועד לחתימה על המסמכים הנדרשים מול אחד מעורכי הדין שלנו. עורך הדין יאמת את החתימה על המסמכים הנדרשים ולאחר מכן יגיש את הבקשה לרישום חברה לרשם החברות לאישור. בסיום התהליך רשם החברות ירשום את החברה במרשם החברות ינפיק לה תעודת התאגדות אלקטרונית.  

לאחר קבלת מסמכי ההתאגדות של החברה ניתן להתחיל להסדיר את הפעילות השוטפת של החברה, פתיחת תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, פתיחת חשבון בנק, סליקה וניהול חשבונות שוטף של החברה. 'חברות אונליין' מובילה מהפכה בתחום השירותים השוטפים לחברות – שירות מקצועי במחיר ללא תחרות. באמצעות שיתופי פעולה רחבים עם הבנקים המובילים בישראל, לקוחותינו זכאים לתנאים מועדפים בפתיחת וניהול חשבון בנק, ניהול תיק השקעות ועוד. בנוסף, 'חברות אונליין' מעמידה ללקוחותיה שירותי סליקה מתקדמים וכן גישה לשירותי הנהלת חשבונות בעלות נמוכה אפילו עבור חברות בתחילת דרכן.