חברות רפואה מציעות את שירותיהן המקצועיים שנועדו לסייע למטופלים ולהקל על כאבם. באתר של איגוד החברות הפרטיות בישראל ניתן להתרשם מחברות רפואיות שונות, אשר עוסקות בתחום הרפואה הקונבנציונלית או אפילו בתחום הרפואה הטבעית והמשלימה. ריכוז כל המידע באתר אחד מאפשר לכל אדם גישה נוחה ופשוטה לפרטיה ושירותיה של כל חברה בקלות ובמהירות.

לצפייה בכל חברות הרפואה הפרטיות בישראל

באילו תחומים ניתן יהיה למצוא חברות רפואה באתר?

איגוד החברות הפרטיות בישראל מרכז את כל המידע הרלוונטי אודות החברות השונות ותחומי עיסוקן:

  • ציוד רפואי – רופאים, אחים ואחיות נעזרים בציוד הרפואי מדי יום ביומו. קיימות חברות המספקות ציוד כזה שהופך את עבודתו של הצוות הרפואי לקלה הרבה יותר.
  • דיאטניות – הדיאטה היא חלק מתחום הרפואה והדרך לשמור על אורח חיים בריא. לעתים שולח הרופא את המטופל לדיאטנית על מנת שתקבע עבורו משטר תזונה שייטיב עמו. באתר ניתן למצוא מידע על הדיאטניות הפועלות באזור המגורים שלכם.
  • מרפאות פרטיות – ניתן יהיה למצוא את המרפאות שבהן ניתן לקבל ייעוץ של רופאים מקצועיים לצד סיוע של צוות רפואי.
  • בתי טבע ורפואה משלימה – מי שאוהב יותר את הטיפול הטבעי, יכול למצוא בקלות בתי טבע וטיפולי רפואה משלימה כמו דיקור יפני, דיקור סיני או הומאופתיה.

איתור חברות רפואה באתר של האיגוד

לא זו בלבד שבאתר ניתן לקבל את כל המידע הדרוש על חברות רפואה, כדאי גם לצפות ברשימת החברות המובילות הכוללות המלצות ודירוג גולשים. מעבר לכך, כל חברה שמצטרפת לאיגוד, זכאית לקבל שירותים שונים דוגמת רישום חברה, פתיחת תיק ברשויות המס או שירותי סליקה אינטרנטיים.

חברות רפואה בישראל באיגוד החברות הפרטיות בישראל

הצטרף אלינו!

סל שירותים מקיף

הטבות יחודיות

חזקים יחד

עמוד עסקי

חשיפה רחבה

יעוץ מקצועי