בעלי עסקים ואנשים פרטיים זקוקים לא אחת לשירותי ייעוץ פיננסי מקצועי, בייחוד כאשר עומדים בפני החלטה מכריעה כמו רכישת נכס או סחורה גדולה. חברות פיננסים מציעות שירותי איכות, ומקפידות על ליווי לקוחותיהם בכל אחד מבין השלבים המכריעים בתהליך. איגוד החברות הפרטיות בישראל מרכז את השירותים השונים של חברות הפיננסים, כך שניתן יהיה לבחור בשירות המתאים ביותר.

לצפייה בכל חברות הפיננסים הפרטיות בישראל

חברות פיננסים – אילו קטגוריות קיימות?

בכדי שנוכל למצוא את הגורם המדויק אותו אנו מחפשים, איגוד החברות הפרטיות בישראל מספק את כל המידע הדרוש, אשר מחולק לפי קטגוריות מתאימות:

  • סליקה – בתי עסקים רבים מחפשים אחר שירותי סליקה אלקטרונית. לשם כך הם זקוקים למסוף המעביר את כל הנתונים לשירותי הבנק האוטומטיים ולאחר מכן לחשבון הבנק.
  • שירותי המרת מט"ח – לא אחת ישנו צורך בהמרת מטבע החוץ לשקלים ולהיפך. חברות שונות מספקות שירותי המרת מט"ח במחירים מוזלים.
  • לדעת היכן להשקיע – אם יש לכם סכום מסוים שאתם מעוניינים להשקיע בשוק ההון או הנדל"ן, תוכלו לפנות לבתי השקעות איכותיים ולקבל את הייעוץ הנחוץ לכם.
  • רואי חשבון – רואה החשבון יכול לסייע לבעלי עסקים ואנשים פרטיים להסדיר עניינים פיננסיים כמו הנפקת חשבוניות, פתיחת עוסק פטור, תיאום מס ועוד.

איתור חברות פיננסים באתר האיגוד

האתר מציע חיפוש חכם ונוח לכל מי שמחפש שירות פיננסי מכל סוג שהוא. תוכלו להיכנס לפרופיל של כל חברה וחברה ולראות את השירותים אותם מציעה, לזהות את הכתובת שלה ולהכיר את כל דרכי יצירת הקשר עם החברה.

הצטרף אלינו!

סל שירותים מקיף

הטבות יחודיות

חזקים יחד

עמוד עסקי

חשיפה רחבה

יעוץ מקצועי