חברות מובילות

גבריאל שר ישראל בע"מ 052-6741055 שבי ציון 65 פרדס חנה-כרכור
אטיאס ושות' עורכי דין ונוטריון 074-7033933 האשל 1, פארק עסקים, קיסריה
גרין אור העמק בע"מ 04-8742361 מגדל העמק
הצטרף אלינו ! 03-9191212 איגוד החברות הפרטיות בישראל
הצטרף אלינו ! 03-9191212 איגוד החברות הפרטיות בישראל
צח ציוד חקלאי עפולה בע"מ 04-6427770 האורג 4 עפולה
ב.ה להב שרותים ואחזקות בע"מ 09-7703456 הרצליה משכית 27
קודף בע"מ 03-6241556 תל אביב - יפו בן אביגדור 12
מרקיט מוצרי יעול בע"מ 03-9073555 כפר קאסם חמזה 5
קבוצת ל.מ. תימה החדשה בע"מ 09-9578787 האורזים 8 נתניה

איתור חברה

במידה הינכם מחפשים פרטים אודות חברה הרשומה בישראל עומדות לרשותכם מספר אפשרויות מקוונות בהן כל אחד יכול לקבל מידע אודות אופייה, פעילותה ופרטים נוספים על החברה.

איתור חברה באתר האינטרנט של רשם החברות

באתר רשם החברות ניתן לקבל מידע בסיסי על חברה וללא עלות, כגון: מספר החברה (ח.פ.), שם החברה, סוג החברה, אם החברה מוגבלת או לא, הסטאטוס המשפטי של החברה, מען החברה, מטרת החברה, תיאור החברה, האם לחברה יש חובות אגרה שנתית, האם קיימת התראה על הכרזתה של החברה כחברה מפרת חוק.

במקרה בו נדרשים פרטים נוספים כגון: פרטים אודות מנהלי החברה, הון עצמי, שעבוד נכסים ומחויבויות נוספות, הפרות חוק, סטאטוס משפטי, תקנון חברה, תזכיר חברה ומסמכים נוספים שהוגשו לרשם במהלך פעילותה של החברה ניתן להזמין תיק חברה באופן מקוון ובתשלום אגרה סמלית.

פרטים נוספים אודות חברה באתר איגוד החברות הפרטיות

באתר איגוד החברות הפרטיות ניתן גם לקבל מידע מפורט יותר וללא עלות על חברות פעילות כגון תחומי פעילות, שם נוסף של החברה (ברנד), פרטי התקשרות כמו טלפון ופקס, קישורים לכרטיסי החברה ברשתות החברתיות, פירוט אודות אופי פעילות החברה, מנהלים, תמונות וסרטונים הקשורים לחברה.

בשורת החיפוש ניתן להכניס את שמה המלא או החלקי של החברה או לאתר את החברה בעזרת המסננים השונים כגון, קטגוריה, תחום פעילות ואזור פעילות.

איתור חברה בפירוק או בפשיטת רגל באמצעות אתר האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי

בנוסף, ניתן לאתר חברות הנמצאות בכינוס נכסים, בהליכי פירוק או פשיטת רגל, גם באתר  אפוטרופוס הכללי.

באמצעות המערכת באתר הכונס הרשמי הציבור הרחב יכול לוודא האם ניתן לחברה צו פירוק, צו כינוס או צו פשיטת רגל, ונוסף על כך לברר על ההליכים המבוצעים בחברה לאחר הוצאת הצו. לתשומת הלב, המערכת אינה מספקת מידע על הליכי פירוק שנסתיימו לפני יותר מ-7 שנים או בקשות לפירוק לא הובילו לצו פירוק.

קובץ מרכז של מאגר החברות

ניתן להוריד קובץ מרכז בפורמט אקסל המכיל את רשימת החברות הרשומות במרשם שמנהל רשם החברות הכולל חברות בסטטוסים הבאים: פעילה, בכינוס נכסים,  בפירוק, בפרוק מרצון, בפרוק על ידי בית משפט, בתהליכי מחיקה, מחוקה, מחוסלת מרצון, חיסול על ידי בית משפט ועוד.

הקובץ מתעדכן אחת ליום וכולל את מספר התאגיד, שם התאגיד, סוג התאגיד, סטטוס התאגיד, תיאור התאגיד, מגבלות, מטרת התאגיד, מפרה, תאריך התאגדות, דוח שנתי וכתובת.

קובץ מרכז של חשבונות תאגידים מוגבלים

ניתן להוריד קובץ מרכז בפורמט אקסל המכיל את חשבונות הבנקים מוגבלים של תאגידים מאתר בנק ישראל. הקובץ מכיל את שם התאגיד, מספר חברה ותאריך סיום ההגבלה על חשבון הבנק. כאמור, הקובץ מכיל מספר תאגיד (ח.פ.) וניתן לבצע חיפוש בקובץ של חברה מסוימת. בנוסף ניתן לבצע חיפוש לפי מספר חשבון מוגבל.

איתור חברה באתר האינטרנט של רשם החברות

מגזין

באמצעות תכניות לאומיות שונות הכוללות מגוון תמריצים ממשלתיים וחבילות תמיכה רחבות מנסה המדינה להרחיב את הסיוע הן לחברות קיימות והן לחברות חדשות במטרה לעודד את ..

כותב המאמר | 21.12.2028 | קטגוריית מאמרים

פותחים עסק וצריכים להחליט מהו המבנה החוקי בו כדאי לכם לפעול? – קצת סדר על ההיבטים המשפטיים של צורות ההתאגדות השונות.

כותב המאמר | 21.12.2028 | קטגוריית מאמרים

זהו, בחרתם לצאת לדרך עצמאית ולתת הזדמנות אמיתית למיזם שלכם, השלב הבא הוא הקמת חברה, הליך משפטי ופרוצדורה בירוקרטית מתישה. 'חברות אונליין' עושה סדר ועל הדרך חוסכת לכם הרבה זמן, כאב ראש והכי חשוב כסף.

כותב המאמר | 21.12.2028 | קטגוריית מאמרים

אתם יוצאים לדרך מצוידים באמונה ועמוסים ברצון עז להגשמת הרעיון לסטארט אפ שישנה את העולם אבל רגע לפני שזה קורה, עצרו רגע וחישבו איך אתם משיגים את המימון למימוש הרעיון. גיוס מימון הראשוני למיזמי סטארט אפ הינו תהליך מורכב וחשוב להכיר את כל הערוצים האפשריים.

כותב המאמר | 21.12.2028 | קטגוריית מאמרים

הצטרף אלינו!

סל שירותים מקיף

הטבות יחודיות

חזקים יחד

עמוד עסקי

חשיפה רחבה

יעוץ מקצועי