איגוד החברות הפרטיות בישראל משלב מחויבות לערכים אתיים ומוסריים עם מקצוענות מוכחת בשוק המשפט והעסקים. האיגוד מפעיל פלטפורמות מקוונות מתקדמות ומכלול שירותים: פיננסיים, טכנולוגיים, משפטיים ושיווקיים.

איגוד החברות הפרטיות בישראל מאגד חברות פרטיות הפועלות במשק הישראלי בכל התעשיות, השירותים והענפים. האיגוד פועל במטרה ליצור סביבה עסקית יציבה ותומכת לחברות הפרטיות על ידי הפחתה משמעותית של העלויות הקבועות והשוטפות הן של חברות בתחילת דרכן והן של חברות מבוססות. בישראל פעילות מאות אלפי חברות פרטיות כשהאיגוד מעמיד לרשותן פלטפורמה המאפשרת לחברה הבודדת ליהנות מיכולות של תאגידים עתירי ממון במגוון תחומי פעילות, בין אם מדובר בצרכים השוטפים של החברה ובין אם מדובר בצרכים מיוחדים, כל זאת באמצעות העמדת כלים מתאימים והעשרת יכולת העמידה והתחרות של החברות הפרטיות בישראל.

מדריך החברות

לחברי האיגוד ניתנת הזדמנות מיוחדת להביא לחשיפה חסרת תקדים של פעילותן, הרחבת ההזדמנויות העסקיות והפצת סיפור הצלחתן בקרב קהל יעד העסקי והצרכני בישראל כל זאת באמצעות מדריך עסקים מקוון המספק מידע על החברות הפרטיות בישראל. אפשרויות הצגת המידע כוללות בין היתר פרטי מידע בסיסיים כגון: כתובת, דרכי התקשרות, קישורים לאתר האינטרנט של החברה ולדפים עסקיים ברשתות החברתיות, שעות פעילות ועוד. כמו כן, ניתן להציג מידע עסקי נוסף הכולל פרטים אינפורמטיביים לגבי הישות המשפטית, ותק, חברות קשורות, מנהלים, בעלי מניות ועוד.

חברות אונליין

פלטפורמה מקוונת לרישום חברה במערכת המקוונת תמצאו הסברים מפורטים על כל שלבי הליך הגשת בקשה לרישום חברה חדשה ברשם החברות כמו גם, מידע משפטי רלבנטי המנוסח בצורה פשוטה ונגישה. שירותים משלימים – איגוד החברות הפרטיות מאפשר הפחתה חסרת תקדים בעלויות המשפטיות, העסקיות והמסחריות הכרוכות בתפעול השוטף של החברה הכולל בין היתר שיתופי פעולה רחבים עם בנקים, חברות ביטוח, רואי חשבון, חברות סליקה, וספקי שירות נוספים כל זאת בעלויות חסרי תקדים כך שתוכלו לעסוק במה שחשוב באמת – החברה שלכם!

שירותים משלימים

איגוד החברות הפרטיות מאפשר הפחתה חסרת תקדים בעלויות המשפטיות, העסקיות והמסחריות הכרוכות בתפעול השוטף של החברה הכולל בין היתר שיתופי פעולה רחבים עם בנקים, חברות ביטוח, רואי חשבון, חברות סליקה, וספקי שירות נוספים כל זאת בעלויות חסרי תקדים כך שתוכלו לעסוק במה שחשוב באמת – החברה שלכם!

מטרות האיגוד

  • קידום וסיוע בהגשמת המטרות העסקיות של החברות הפרטיות.
  • יצירת מרכז כובד מהותי לקידום החברות הפרטיות ופעילותן.
  • יצירת קהילה עסקית פעילה ומעצימה של המנהלים והעובדים בחברות הפרטיות.

האיגוד מהווה קרקע מקצועית לתמיכה ולקידום מטרותיה וחזונה של החברה הבודדת כשתחת זרועותיו של האיגוד מתרכז כל הידע המשפטי, מיסויי, שיווקי ומסחרי הדרוש לחברה, החל משלב הקמתה ועד לשלב בגרותה. פעילות האיגוד פורשת כנפיה על כלל תחומי החיים, החל מסביבה ותעשייה דרך חינוך ותרבות ועד למסחר וחברות הייטק.

מבנה ארגוני

  • הנהלה
  • אגף שיווק
  • אגף משפטי
  • אגף כלכלה, מיסוי וביטוח

הפעילות השוטפת של האיגוד כוללת ערבי ומפגשי עיון ודיון, כנס שנתי מקצועי וסיורים מקצועיים. החברות באיגוד מקבלות מידע שוטף באמצעות ניוזלטר שבועי.

הצטרף אלינו!

סל שירותים מקיף

הטבות יחודיות

חזקים יחד

עמוד עסקי

חשיפה רחבה

יעוץ מקצועי